koszulki z nadrukiem

Dwie Koszulki z własnym nadrukiem

Koszulki z własnym nadrukiem

Są ubrania, które budują poczucie tożsamości, dlatego nie na darmo wymyślono mundury czy uniformy. To samo tyczy się koszulek z własnym nadrukiem. Nadają się one zarówno do użytku prywatnego, jak i służbowego i są świetnym sposobem manifestu poglądów, uczuć i przekonań. 

Koszulki z własnym nadrukiem - budowanie poparcia

Wiele osób wykorzystuje koszulki z własnym nadrukiem w kampaniach politycznych. Są one sposobem wyrażenia własnych poglądów, jeśli zawierają hasła wyborcze. Noszone przez sztab pokazują wsparcie dla kandydata. Agitacja wyborcza w formie przekupstwa jest zabroniona. Jednak można wykorzystać swoich ludzi jako żywe reklamy swojej kampanii na wyborczych wiecach. Przygotowanie koszulek z chwytliwymi hasłami nie jest dużym wydatkiem, a na pewno sprawia, że kandydat zapada w pamięć. 

Promowanie działalności firmy

Nowo powstała firma potrzebuje dobrej reklamy. W czasie otwarcia pracownicy mogą mieć założone okolicznościowe koszulki z nazwą i logo firmy. Oczywiście takie koszulki mogą być przygotowane również w ramach promocji i rozdawane klientom. Mogą być także stałym elementem uniformu pracowniczego. W ten sposób marka zapada klientom w pamięć, a marketing prowadzony jest w sposób spójny. Takich koszulek nie może zabraknąć na targach branżowych, Ubrane mogą być w nie hostessy, a także pracownicy firmy. Można przygotować również koszulki przeznaczone dla poszczególnych pracowników i spersonalizowane, np. jako prezent na mikołajki czy święta od firmy, poza ewentualną premią. Koszulki z nadrukiem można przygotować również na imprezę integracyjną dla pracowników. Można zdecydować się również na koszulki z nadrukiem z logo firmy przeznaczone na sportową imprezę charytatywną. Mogą je ubrać pracownicy biorący udział w charytatywnym biegu czy też meczu piłki nożnej. W przypadku tego drugiego wydarzenia po meczu może też nastąpić tradycyjna wymiana koszulek. 

Koszulki nadrukiem - idealny pomysł na imprezy

 Koszulki z własnym nadrukiem można przygotować również do celów prywatnych. Przede wszystkim to świetny pomysł by uczcić wieczór panieński lub kawalerski. Wszyscy goście mogą mieć założone takie same koszulki, a przyszła panna młoda czy pan młody inne, np. z życzeniami od gości w humorystycznej formie. Na koszulkach nie może zabraknąć również dopasowanych do okazji grafik. Inną imprezą na której sprawdzą się koszulki z nadrukiem są urodziny. Taki pomysł jeszcze bardziej jednoczy gości. Oczywiście może być przygotowana specjalna koszulka dla solenizanta. Może to być doskonały pomysł na 18-te urodziny, ale również 30-te, 40-te czy 50-te. Może się to nawet stać swoista rodzinną tradycją. Uczczenie w ten sposób z bliskimi osobami wkroczenia w dorosłość czy kolejna dekadę życia jest bezcennym doświadczeniem. 

Koszulki z własnym nadrukiem są wykonane w najnowocześniejszej technologii. Dzięki temu nie ma obaw, że koszulka po praniu wypłowieje, a nadruk z czasem się spierze. Projekt koszulki można od początku do końca wykonać samodzielnie i przesłać do wydruku na bawełnianych koszulkach.

 

Wykonujemy nadruki na: 

- koszulkach (T-shirt) damskich i męskich

- bluzach

- koszulkach typu long slave

- koszulkach polo

- bodach niemowlęcych

- fartuchach kelnerskich

- torbach bawełnianych

- kamizelkach odblaskowych

Techniki zdobienia odzieży to:

- flex

- flock

- druk cyfrowy DTG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl