Kubki z nadrukiem

kubek z własnym nadrukiem

Kubek z własnym nadrukiem

Kubki reklamowe są znakomitym narzędziem wszędzie tam, gdzie istotna jest promocja marki. Upominki promocyjne mają niebagatelne znaczenie dla budowania pozytywnego wizerunku firmy, zwiększania rozpoznawalności marki, a także podniesienia zainteresowania samą ofertą.
W ofercie znajdują się: kubki z nadrukiem w wielu kolorach i odmianach.

Nie mamy wątpliwości, że oryginalne kubeczki są znakomitym kanałem treści promocyjnych, który – co najważniejsze – przynosi oczekiwane efekty.Naszym Klientom proponujemy tanie kubki z nadrukiem, odporne na mycie w zmywarce.

Kubek z własnym nadrukiem - idealny pomysł na prezent

Często zastanawiamy się co podarować komuś na imieniny, parapetówkę czy też w jakie akcesoria zaopatrzyć nasze nowe mieszkanie. Kubek z własnym nadrukiem może być doskonałym wyborem w każdej z powyższych sytuacji, a także jako ciekawy prezent np. dla rodziców na rocznicę ślubu. Taki kubek może mieć zresztą przeróżne formy i styl, determinowany rodzajem czcionki, a także zdobieniem kubka grafikami czy ornamentami. Kubek z wybranym przez siebie nadrukiem to jednak przede
wszystkim świetny pomysł na promocję własnej firmy. 

Kubek z własnym nadrukiem - na nowy początek w czterech kątach

Ostatnio bardzo popularne stały się hasła motywacyjne i coaching. Takie dekoracje w postaci obrazów czy właśnie kubków opanowały współczesne wnętrza. Można zatem zdecydować się na dowolny motywacyjny napis na kubku i zaprojektować jego wygląd, a następnie zlecić wykonanie. Taki kubek może stać na honorowym miejscu na półce, bądź być ulubionym naczyniem przeznaczonym na kawę. 

Prężny rozwój firmy dzięki gadżetom reklamowym 

Kubek z nadrukiem nazwy firmy oraz logo może być świetny gadżetem promocyjnym oferowanym klientom jako dodatek do zakupów, czy też w podziękowaniu za zaufanie do firmy. Na organizowanych targach branżowych, gdzie rozdaje się również promocyjne produkty taki kubek świetnie się sprawdzi. Może być również przeznaczony dla stałych klientów firmy, jako forma podziękowania za współpracę. Oczywiście mogą to być produkty oferowane pracownikom, które budują markę i prestiż. Można nawet przygotować kubki dedykowane dla poszczególnych szefów działów i spersonalizowane. Taka nietypowa forma uznania przypadnie do gustu nie tylko kawoszom, którzy nie wyobrażają sobie dnia pracy bez filiżanki mocnej kawy. Każdy pracownik, który otrzyma swój własny kubek poczuje się częścią zespołu. Takie małe rzeczy budują bowiem markę nie tylko w oczach klientów ale również w oczach pracowników. 

Kubek z własnym nadrukiem - pomysł na upominek 

Jest wiele świąt, których oficjalnie się nie obchodzi, jednak każdemu jest miło, kiedy dostanie drobny prezent. Takim wydarzeniem są choćby imieniny, dla tych osób, które obchodzą urodziny. Kubek z imieniem i dedykacją może być świetnym pomysłem na prezent dla koleżanki z pracy czy dobrego znajomego. Jeśli chodzi o jubileusze ślubu, to zwykle hucznie obchodzi się tylko te okrągłe. Jednak rodzice cieszą się kiedy dzieci pamiętają o ich rocznicy. Dobrym pomysłem na prezent mogą być kubki z nadrukiem "Mąż" i "Żona", a także wybranym czy samodzielnie wymyślonym wierszykiem. Kubek z wybranym samodzielnie nadrukiem może być również dobrym pomysłem na Walentynkowy upominek. To również odpowiedni gadżet na Dzień Chłopca. 

Kubki z drukowanym cyfrowo nadrukiem są trwałe, a grafika czy nadruk nie schodzi nawet pod wpływem mycia ich w zmywarce. Można wybierać również różne kształty kubków, czy zdecydować się na zestaw. Projekt od początku do końca wykonuje się samodzielnie, choć w razie problemów można liczyć na fachową pomoc. Kubki z nadrukiem są nieodzownym elementem własnego biznesu, a także doskonałym pomysłem na upominek czy dekorację do domu.

Technika zdobienia kubków to metoda sublimacji. Używamy markowych tuszy firmy SAWGRASS dzięki temu mamy pewność że oferowany nadruk jest najwyższej jakości a co najważniejsze odporny na mycie w zmywarce (sprawdziliśmy to u siebie w domu oraz potwierdzają to Nasi klienci).

W zależności od zapotrzebowania klienta używamy dwóch rodzajów kubków, kubek biały ECO lub kubek biały z powłoką JS Coating.

Biały kubek ECO Kubek ceramiczny klasa ECO Pole nadruku 200 x 90 mm dzięki której nadruk nie blaknie i dobrze znosi mycie w zmywarce jednakże zalecane jest mycie ręczne.

Biały kubek z powłoką JS Coating, kubek ceramiczny z powłoką JS Coating pojemność - ok. 300 ml, pole nadruku 200 x 90 mm. Biały kubek z powłoką JS Coating odznacza się wysoką bielą i trwałą powłoką polimerową, dzięki której nadruk nie blaknie. Kubek dedykowany do mycia w zmywarkach jak i ręcznie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl