Instrukcje dla naszych klientów

 NARZĘDZIA

- rakla lub gąbka

- spryskiwacz

- nożyk z wymiennymi ostrzami

- metalowa linijka

                  OPIS                     

1. Przed przyklejeniem folii należy dokładnie umyć okno wodą z dodatkiem płynu o właściwościach odtłuszczających oraz dokładnie osuszyć powierzchnię oraz uszczelki papierowym ręcznikiem

2. Folię docinamy na odpowiedni wymiar zachowując 1 lub 2 centymetrowy zapas by łatwiej było potem dociąć folie bezpośrednio na szybie.

3. Przygotowaną uprzednio szybę spryskujemy wodą z dodatkiem kilku kropel płynu do mycia naczyń lub szamponu o bezbarwnej konsystencji. Dzięki temu będziemy mogli folię przesuwać na powierzchni szyby w celu dokładnego jej ułożenia i wyrównania.

4. Folię przykładamy do szyby zdejmując uprzednio warstwę ochronną.

5. Ułożoną już folię wygładzamy raklą lub gąbką tak aby usunąć wszystkie pęcherzyki powietrza. Można też zastosować ściągaczkę do mycia szyb ale należy pamiętać aby nawilżyć folię na zewnątrz tak aby jej nie porysować podczas wygładzania.

6. Za pomocą linijki przycinamy kawałki folii wystające poza uszczelkę a następnie wygładzamy krawędzie tak aby usunąć resztki wody. Na koniec powierzchnię folii oraz miejsca przy uszczelkach dokładnie osuszyć za pomocą ręcznika papierowego.

7. Jeżeli na folii pojawią się przebarwienia jest to efekt nie doklejonego jeszcze kleju - klej odparowuje w przeciągu 1-2 dni.

ŻYCZYMY UDANEGO MONTAŻU

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl