Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O FIRMIE

Centrum Folii i Dekoracji Dekor-24 jako doświadczony w branży okiennej i reklamowej partner przekazuje Państwu do wyboru pełen asortyment systemów folii: okiennych, reklamowych, samochodowych, dekoracyjnych i specjalnego zastosowania. Systemy folii okiennych oferowane przez Dekor-24 oparte są na specjalnie opracowanych, wolnych od zniekształceń materiałach poliestrowych, montowanych na wewnętrzne jak i zewnętrzne szklane powierzchnie okien. Pokrywając zwykłą szybę naszymi foliami uzyskujecie Państwo szybko, nakładem niewielkich środków, ochronę osób i mienia, wymierne korzyści ekonomiczne (oszczędność energii) jak i zwiększenie komfortu.

Centrum Folii i Dekoracji Dekor-24
Bydgoszcz

Właścicielem sklepu jest firma:

F.H.U. Arbo Trade Sylwia Herrmann Zborowiec 54 88-230 Piotrków Kujawski


NIP 554-294-45-10

BRE BANK 25 1140 2004 0000 3402 7661 0058
Kontakt:

 

mail czynny 24h/7

biuro@dekor-24.pl
telefony:

(22) 216 65 94

kom. 511 822 788 (również sms)

 

Systemy folii samochodowych oferowane przez Dekor-24 oparte są na specjalnie opracowanych, wolnych od zniekształceń materiałach poliestrowych montowanych na szybach samochodowych oraz na specjalnych foliach poliwinylowych i poliuretanowych przeznaczonych do całościowego oklejania pojazdów. Systemy folii reklamowych i dekoracyjnych oferowane przez Dekor-24 oparte są na specjalnie opracowanych, wolnych od zniekształceń materiałach poliestrowych, poliwinylowych oraz na podłożu metalicznym stosowanych do wyklejania na szkle, poliwęglanie, metalu (karoserii), przeznaczonych do cięcia na ploterach i druku różnymi technikami.
 

Systemy folii specjalnych oferowane przez Dekor-24 znajdują zastosowanie w wielu branżach. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwoli zaspokoić Państwa indywidualne oczekiwania. Wszystkie oferowane przez nas folie to produkty najwyższej jakości, regularnie atestowane, posiadające certyfikaty ITB, PZH i ISiC. Produkowane są w oparciu o jakościową normę ISO 9000 i ISO 9002. Wyposażone są także w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie w przypadku folii okiennych poliestrowych.

 

Oferujemy profesjonalne usługi klejenia folii we wszystkich systemach, w tym również prace na wysokości! Dokonujemy bezpłatnych pomiarów, wyceny, gwarantujemy wysoką jakość naszych usług - wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie w dziale Usługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl